O nas

W kilku słowach, szybko, łatwo i prosto - tylko z biurem rachunkowym RGS

Biuro rachunkowe RGS w Jeleniej Górze to miejsce, w którym wysoko ceni się:

  • wiedzę,
  • doświadczenie,
  •  umiejętności.

Tym, co wyróżnia nas spośród wielu firm świadczących usługi w sferze:

  • sługi księgowej,
  • kadrowo-płacowej,
  • prawnej,
  • biurowej,

jest wysoki profesjonalizm oraz dbałość o dobro klientów. Kompleksowa obsługa związana ze wszystkimi aspektami prowadzonej działalności jest istotnym wyróżnikiem na polskim rynku.

Udzielamy wszelkiej niezbędnej pomocy w założeniu firmy, a następnie w jej prowadzeniu. Od samego początku na bieżąco informujemy o najkorzystniejszych rozwiązaniach prawnopodatkowych i finansowych. Nasze biuro rachunkowe dostosowuje swoje usługi do potrzeb indywidualnych każdego klienta, a nasza oferta kierowana jest głównie do spółek prawa handlowego z kapitałem polskim oraz zagranicznym oraz przedsiębiorców świadczących usługi za granicą, na terenie UE. 

Biuro rachunkowe RGS zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel, z dobrą znajomością języków obcych. Raporty dla obcojęzycznych zarządów przygotowywane są w językach: angielskim lub niemieckim, a każdy kontrahent otrzymuje swojego osobistego opiekuna. Obsługa finansowo-księgowa prowadzona jest pod nadzorem osoby posiadającej Certyfikat Ministra Finansów nr 8779/98 I w zakresie obsługi finansowo - księgowej. Bezpieczeństwo korzystania z naszych usług zapewnia Państwu obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej.

W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne oprogramowania firm Sage Symfonia oraz CDN Optima, które są na bieżąco aktualizowane. Aby usługi doradztwa były świadczone na najwyższym poziomie, korzystamy ze specjalistycznych opracowań "Wydawnictwa Podatkowego Gofin" oraz usług doradcy podatkowego.

WYŚLIJCIE MI OFERTĘ KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI MOJEJ FIRMY

Formularz kontaktowy

OBSERWUJ NAS NA: